Skuteczne czyszczenie wykładzin

Skuteczne czyszczenie wykładzin

Firmy świadczące usługi z zakresu prania i czyszczenia mebli tapicerowanych oraz dywanów i wykładzin, współpracują zarówno z klientami indywidualnymi, jak również z licznymi instytucjami, przedsiębiorstwami i urzędami. Dlaczego decydujemy się skorzystać z takiej oferty? Jakie są tego korzyści? Jak przebiega proces prania wykładzin? Czy jest skuteczny?

Jakie są korzyści skorzystania z profesjonalnego prania tapicerki meblowej i wykładzin?

1. Firmy zajmujące się praniem tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin stosują profesjonalne maszyny piorące oraz środki najwyższej jakości, które są bezpieczne dla otoczenia, dzieci i zwierząt, ponadto nie powodują zachorowań i alergii.

2. Urządzenia oraz preparaty używane przez wyspecjalizowaną ekipę są bardzo skuteczne, pozwalają usunąć najbardziej uporczywe plamy. Oprócz tego, dostosowane są do różnego rodzaju materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że tapicerka nie zostanie uszkodzona.

3. Czyszczenie tapicerki w domu nie zawsze gwarantuje zredukowanie zabrudzeń, niektóre produkty piorące mogą przyczyniać się do powstawania nowych plam, a nawet przetarć na tkaninie, dlatego warto przekazać swoje meble w ręce fachowców.

4. Firmy nie korzystają jedynie z jednej techniki odświeżenia tapicerek i dywanów. Wykonują różnorakie usługi w oparciu o innowacyjne rozwiązania.

5. Świadczone usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

6. Wiele firm nie pobiera dodatkowych opłat za dojazd do domu zainteresowanego. Samo świadczenie zaś jest przystępne cenowo.

Jak przebiega proces prania wykładzin?

Firmy zajmujące się profesjonalnie praniem tapicerek, nie ograniczają swojej oferty jedynie do czyszczenia pojedynczych mebli, ich usługi obejmują również większe zlecenia i skierowane są do przedsiębiorców. Jednym z takich zadań jest pranie wykładzin biurowych. Jak przebiega taki proces?

1. Zanim ekipa przejdzie do prania wykładziny, usuwa wszelki brud suchy, czyli: piasek, kurz, pyłek. Ta czynność jest niezwykle ważna, ponieważ niewykonanie jej przed głównym czyszczeniem, może spowodować powstanie niepożądanych zacieków i plam.

2. Następnym krokiem jest naniesienie specjalnego preparatu, który wtarty w wykładzinę, rozpuszcza trudne i zaschnięte zabrudzenie.

3. Po procesie przygotowującym, przechodzi się do metody ekstrakcyjnej, dzięki której usuwa się tłuste plamy i zacieki.

4. Na koniec, wykładzina zostaje dokładnie przepłukana, co pozwala zredukować resztki zanieczyszczenia i pozostałości produktów piorących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *