Pomoc drogowa – 5 Najczęściej wykonywanych usług

Pomoc drogowa – 5 Najczęściej wykonywanych usług

Całodobowa pomoc drogowa świadczy usługi dzięki którym każdy kierujący, którego pojazd uległ awarii na trasie, może liczyć na wszechstronną i specjalistyczną asystę. Do takich sytuacji można zaliczyć udział w kolizji drogowej, wszelkiego rodzaju usterki wykluczające dalsze bezpieczne przemieszczanie się pojazdem (np. złapanie 'gumy’, rozładowanie akumulatora), a nawet dowóz paliwa. Sprawdź dokładnie w jakich sytuacjach pomoc drogowa 24h może być dla Ciebie ratunkiem.

Pomoc drogowa 24h – przeczytaj w jakich sytuacjach warto ją wezwać!

1. Laweta 24h – Jest to usługa skierowana dla wszystkich osób, które chcą przetransportować pojazd do Polski, natomiast jego holowanie (z różnych względów) nie jest możliwe. Laweta dopuszcza przewóz wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, vanów, busów, ciągników rolniczych, aut zabytkowych itp. Co istotne z tej oferty mogą skorzystać również kierowcy rozbitych samochodów, które brały udział w kolizji drogowej, jak i takich które nie mają ważnego przeglądu technicznego. Doskonałym przykładem tego rodzaju usług jest pomoc drogowa Niemcy, która pomaga kierowcom na terenie Niemiec i Polski.

2. Holowanie – Kierujący, których auto uległo awarii na terenie Niemiec może liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie holowania. Pojazd, który odmówił posłuszeństwa, może zostać przetransportowany do dowolnego warsztatu wskazanego przez klienta na terenie Niemiec i Polski.

3. Zmiana koła – Przebita, uszkodzona opona jest sytuacją bardzo niebezpieczną dla kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu. W takiej sytuacji należy niezwłocznie zmienić koło na zapasowe. Jeśli z jakiegoś względu nie możesz wykonać tej czynności samodzielnie możesz liczyć na pomoc wyspecjalizowanych firm pomocy drogowej. W przypadku uszkodzenia większej ilości opon laweta 24h przetransportuje auto do najbliższej wulkanizacji.

4. Uzupełnianie / wypompowywanie paliwa – Zdaje się, że każdy kierowca był w sytuacji w której źle wyliczył ilość paliwa do km i odległości do kolejnej stacji benzynowej. W tego rodzaju sytuacjach pomoc drogowa również przybędzie w odsieczą. A co w sytuacji, gdy z roztargnienia wlejesz nie ten rodzaj paliwa do samochodu? Spokojnie, to nie czas na panikę! Wyspecjalizowane firmy bez problemu pomogą również w tym zakresie. 5. Rozładowany akumulator – Gdy auto nie chce odpalić w pierwszej kolejności podejrzenie pada na rozładowany akumulator. W okolicach Hannoveru możesz liczyć na pełne i profesjonalne wsparcie polskiej firmy, która posiada wszelki sprzęt umożliwiający szybkie 'postawienie auta na nogi’. W skrajnych przypadkach zakup i dowóz nowego akumulatora jest również możliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *