Jakie są zalety szycia ubrań na miarę?

Jakie są zalety szycia ubrań na miarę?

Szycie ubrań na miarę było kiedyś niezwykle popularne, jednak postępujące zmechanizowanie procesu powstawania odzieży przyczyniło się do wyparcia niewielkich pracowni krawieckich na rzecz fabryk. Choć dzisiaj jesteśmy przyzwyczajeni do kupowania gotowej odzieży w sklepach sieciowych, coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnej krawcowej czy zakładów krawieckich, które kierują swoje usługi do klientów indywidualnych oraz firm. Jednym z takich miejsc jest szwalnia usługowa Łódź Litalia znajdująca się w Łodzi.

Zalety szycia ubrań na miarę
Mimo, że szycie ubrań w pracowniach krawieckich wiąże się ze złożonym procesem, który wymaga czasu, ma sporo zalet. Jakich?

 1. Ubrania są dopasowane do sylwetki
  Szycie odzieży na miarę to idealne rozwiązanie dla osób, które mają nietypową figurę. Krawcowa do każdego klienta podchodzi indywidualnie, na podstawie wymiarów i specjalnie wykonanego wykroju szyjąc ubrania dopasowane do sylwetki. Masowi producenci natomiast wytwarzają odzież skierowaną do osób o standardowej budowie ciała, bazując na określonej tabeli rozmiarów oraz fasonach.
 2. Ubrania według wymyślonego przez nas projektu
  Jeżeli marzysz o konkretnym fasonie sukienki czy spódniczki wykonanym z określonego materiału, dzięki pomocy krawcowej możesz to marzenie zrealizować. Szycie ubrań według projektu to także możliwość cieszenia się oryginalnymi, unikalnymi kreacjami, które nie tylko będą dopasowane do sylwetki, lecz także do stylu życia.
 3. Wysoka jakość wykonania ubrań
  Profesjonalna, doświadczona krawcowa dba o najmniejsze szczegóły i precyzję wykonania każdego projektu. Ponadto starannie dobiera wszelkie dodatki. Ubrania znajdujące się w sklepach sieciowych nie zawsze są wykonane z tkanin wysokiej jakości.
 4. Cena
  Chociaż czasami koszt uszytego na miarę ubrania może być nieco wyższy niż cena gotowej odzieży, którą możemy zakupić w sklepie, decydując się na skorzystanie z usług krawcowej, możemy uczestniczyć w procesie produkcji – począwszy od projektu, wybrania odpowiedniego materiału, poprzez przymiarki i ewentualne przeróbki, a kończąc na gotowej
  kreacji. Płacimy, zatem nie tylko za ręcznie wykonane ubranie, lecz także za ich wysoką jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta, nastawione na jego potrzeby i oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *