Garnitur ślubny czy smoking

Garnitur ślubny czy smoking

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu mężczyzn. W tym dniu oczy wszystkich gości – rodziny, przyjaciół i znajomych, zwrócone są na parę młodą. Sprawia to, że każdy pragnie wyglądać wyjątkowo – stylowo, modnie i elegancko. Pojawia się zatem pytanie, jaki ubiór wybrać, by nie tylko czuć się komfortowo, ale także odpowiednio się prezentować. Dużym powodzeniem wśród przyszłych panów młodych cieszą się garnitury ślubne i smokingi. Do tego w dobrym stylu pozostają klasyczne i eleganckie kolory – granat, czerń, szarość i grafit.

Męska klasyka w najlepszym wydaniu

W doborze stroju na wyjątkowe okazje warto trzymać się klasycznych rozwiązań. One zawsze będą ponadczasowe i eleganckie. Sprawdzi się zatem dwu lub trzyczęściowy garnitur ślubny. Innym, równie dobrym wyborem, będzie smoking. Gdy ślub odbywa się rano lub w południe, warto zdecydować się na garnitur. Jeśli jednak uroczystość planowana jest na późne popołudnie lub wieczór, lepszym wyborem okaże się smoking. Całą stylizację ożywią i uatrakcyjnią odpowiednio dobrane dodatki – krawaty, muszki, biżuteria oraz Modini.pl – spinki do mankietów. Nadadzą one całemu strojowi indywidualnego charakteru i uczynią go ciekawszym. Warto pamiętać, że garnitur ślubny może zostać wykorzystany podczas innych okazji. Smoking jest natomiast ubiorem, którym zwykle podkreślane są wydarzenia naprawdę ważne w życiu mężczyzny.

Dlaczego warto założyć smoking?

Smoking to elegancki strój, który zawsze robi wrażenie zarówno na pannie młodej, jak i zaproszonych gościach weselnych. W porównaniu z nim garnitur to wybór oczywisty i o wiele bardziej przewidywalny. Smoking jest za to strojem ubieranym bardzo rzadko. Do tego należy do niego dobrać odpowiednio dopasowane dodatki – pas smokingowy, muszka, koszula na spinki do mankietów oraz eleganckie buty. Tak dobrane akcesoria mogą nie pasować do nawet najbardziej eleganckiego i modnego garnituru. Warto jednak pamiętać, że ślub i wesele to okazje naprawdę wyjątkowe – nie należy zatem zbytnio oszczędzać na efektownym stroju.

Dlaczego warto wybrać garnitur?

Garnitur ślubny to rozwiązanie tańsze, przeznaczone dla osób chcących ubrać się w klasycznym stylu. Mniejszym problemem jest także dobranie dodatków, które mogą przydać się na inne okazje. Ogromnym powodzeniem wśród panów młodych cieszą się stroje granatowe, pasujące do wszystkich rodzajów cery, karnacji, typów urody, biżuterii i dodatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *